Pojišťovna a přímá platba

Pravidla a ceny

Toto ambulantní zařízení může ošetřovat přes pojišťovnu zatím pouze klienty Zdravotní pojišťovny Škoda (209), Vojenské zdravotní pojišťovny (201), klienti Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra (211) a Oborové zdravotní pojišťovny (207). 

(VZP a ČPZP opakovaně odmítají uzavřít smluvní vztah s mojí ambulancí, s poukazem na to, že je v okrese Mladá Boleslav dostatek smluvních psychiatrů pro jejich klienty. Pokud jste s tím  nespokojeni, obraťte se prosím, na oddělení správy smluv u dané pojišťovny. )

 

Na kontroly docházejte včas. Pokud zjistíte, že se opozdíte (i kdyby o pět minut), napište mi, prosím, sms, abych s vámi počítala. Omluvit se ze sezení je potřebné alespoň 24 hodin předem (smskou, telefonicky). Pokud se nedostavíte na kontrolu 3x, budu to považovat za hrubé narušení pravidel vnitřního řád ambulance a vyřadím vás z péče. 

Pro pacienty, kteří mají pojišťovnu, se kteru toto zařízení nemá smlouvu, je péče i medikace hrazena přímo pacientem (vstupní psychiatrické vyšetření 800 Kč, psychoterapie 1 sezení 800 Kč, psychiatrická kontrola 400 Kč, medikace za plnou úhradu). 

TOPlist